Страница 1 из 11 123 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 103
    Новичек
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    0

Elantra CKD - що за звір???

Доброго дня або вечора всім!

Завтра хочу поїхати на Грінченка подивитись Елантра ХD 1,6 мех. за акційних 112 тис. (бюджет не дозволяє HD, а мої габарити вимагають чогось більшого за Акцент ). Напрягли букви CKD. Зрозумів, що це збірка українська - ВАТ "Черкаський Автомобільний Завод". Всюди в неті відгуки тільки про Елантри корейської зборки та російського ТагАЗу. Про українські ні слова. Може хтось може підказати, чи наша збірка вартує тих грошей чи ні???? І ще одне питання. В тех.характеристиках на сайтах дилерів фігурує різна цифра розходу бензина для міста: від 9,4 до 10,2. Але чому на інших моделях з таким же мотором (на мій погляд) 1,6 (16 клап) розхід заявлений в межах 7,9 (Акцент 1,6). Це різні мотори??? І який реальний розхід на Елантрі 1,6 механіка???
    Дякую! Надіюсь до завтрашнього походу в салон бути інформаційно підкованим.
    Последний раз редактировалось BIKTOP; 04.05.2011 в 10:19.

Пользователь
    Имя
    Антон
    Вес репутации
    126
    Витя, ни чего что я на русском отвечу? У моего кума XD корейская и там расход такой как ты сказал, может чуть меньше. А моторы у XD и HD действительно разные. Моя HD, наверное 8 хавает, но на одометре пока только 4 тыс. А может все таки посмотришь Акцент новый - деньги теже, мотор новый и не очень он маленький.

Новичек
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    0
    Цитата Сообщение от dokuch Посмотреть сообщение
    Витя, ни чего что я на русском отвечу?
    На рахунок мови - жодних проблем!

Тепер до справи. В новому Акцені їздив: дійсно немаленький, але у мене за спиною вже ніхто з дорослих не сяде :( Сідушка до упора..... Елантра буде у цьому питанні побільша. А по комплектаціі Елантра XD (за 112 тис) майже доганяє новий Акцент у комплектації комфорт (126 тис). А брати Акцент у базі зовсім не цікаво... Хоча завтра буду дивитись і Акцен.
    Последний раз редактировалось BIKTOP; 29.04.2011 в 22:12.

Пользователь
    Имя
    Александр
    Вес репутации
    123
    У меня HD механика 1,6 БК показывает расход по городу в пробках от 8 до 9 л. по трасе 5.5-6,5л(в зависимоси от скорости) при попутном ветре было показывал и 4,8 л но средний выходит 7,4 л. это при эксплуатации 70% город и 30% трасса! Что касается выбора то я наверное в твоём случае всё-таки смотрел на новый Акцент хоть сзади и действительно немного маловато места, но будь хоть немного эгоистом тебе же всёравно за рулём сидеть, а за рулём там довольно-таки комфортно, да и багажное отделение в 460л в сравнении с моим 480л тоже радует. Ну и конечно же расход на сколько я помню там 4,5 трасса и 7,4 город. А про внешний вид я вообще молчу. Ну естественно с Элантрой HD ни что не сравнится!

Moderator
    Имя
    Валера
    Записей в БЖ
    5
    Вес репутации
    138
    Кстати, сегодня в живую видел новый Акцент. Ниче так, смотрица. Стильно, ога.
    Нас никто не любит, если не считать Уголовного розыска, который тоже нас не любит (с)

Пользователь
    Имя
    Алексей
    Записей в БЖ
    3
    Вес репутации
    118
    Цитата Сообщение от BIKTOP Посмотреть сообщение
    Тепер до справи. В новому Акцені їздив: дійсно немаленький, але у мене за спиною вже ніхто з дорослих не сяде :( Сідушка до упора.....
    Это ты в моей рио не сидел)) тут ваще звиздец

Administrator
    Имя
    Юрий
    Записей в БЖ
    59
    Вес репутации
    137
    BIKTOP, також пораджу Акцент. Бо між новим Акцентом і Елантрою 2000 року, а може й старішого, року розробки прірва.

Стосовно того що в тебе габаріти. Так в мене теж вони є - 198 см зросту і 110 кг ваги і седушка задвинута в крйне положення, і нормально за мною сідають люди. Але не це головне. Головне те, що навіть якщо за тобою не сяде дорослий чоловік, то можна посадити дитину, або невелокого дорослого, або тендітну дівчину, або... в машині є ще 2-3 сидячих міста. Тобто, завжди можна розсадити людей більш-меньш комфортно.

Ще одне: я четвертий рік їзджу на Елантрі і 90% пробігу я проїхав без пасажирів. Інколи нас їде двоє і зовсім рідко хтось сідає на задню седушку. З огляду на це, я зараз би брав щось на кшталт Киа Куп або ц меньше. До чого цея? А до того, що вам варто поміркувати, а може вам той великий салон не так вже й потрібен.

Новичек
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    0
    В рио катаюсь кожен день, правда на пасажирському передньому місці (сусідка-співробітниця підкидає мене на роботу поки тимчасово безколісний).
    Така класна сусідка!!!... Ой, про що це я??? ))))) А машинка маловата, хоча, якби була купешка з великими дверими, то можна як самий крайній варіант розглядати ))) але тільки разом з сусідкою )))))

Член клуба
    Имя
    Кирилл
    Вес репутации
    129
    Не знаю, я может и зло посоветую, но НD минимально сейчас стоит 133 тысячи, разница в 21к конечно большая, но не такая кошмарная, чтобы ее нельзя было ссудить на пол года на работе или в банке, например. Я просто сам имея "живими" 115 тысяч уже пытался смириться с тем, что светит только акцент в лучшем случае, но таки взял элку за 137500 тогда еще.

Administrator
    Имя
    Юрий
    Записей в БЖ
    59
    Вес репутации
    137
    Писав, писав, а оце глянув скільки коштує новій Акцент - та хай вони зі стула впадуть з такою ціною.

Якшо прийняти що на 1,4 він не їде, то мінімалка з 1,6 обійдеться в 132 400 грн., а вже за 133 000 (+600) грн. можна брати Hyundai Elantra HD, а це вже зовсім другий автомобіль. І це корейська збірка. В такому випадку вибір однозначний - Hyundai Elantra HD.

Страница 1 из 11 123 ... ПоследняяПоследняя

Ваши права