Показано с 1 по 3 из 3
    Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    117

Потрібна запчастина 553132H000

Короче порвались в мене дві задні опори. Стукало страшно. Вліз туди попідставляв шайби і резинки від ВАЗоти. Бо треба було ще трохи покататись(Сильно не судіть). Зараз купив я вже опори. Але умудрився десь подівати такі 2 запчастинки. Екзіст каже 3 тижні. А за 3 тижні я вже в Болгарії буду грітись. І не дуже хочу тиди їхати на тому колхозі на якому катаю зараз.
    Є 3 варіанти виходу з ситуації:
    1)Може хтось має таких дві детальки.(може аміки хтось міняв і нові в комплекті йшли).
    2)Може комусь буде не дуже лєнь і він зніме один амік і заміряє розміри тої деталі, бо виточити її без проблем тільки розміри треба знати.
    3)Шукати далі. Мій друг, який торгує запчастинами вже другий день шерстить простори нету і поки знайти нічого, що може приїхати раніше ніж 3 тижні не може.
    Короче поможіть люди добрі. Якшо хтось поможе, то передам Н.П, пляку доброго Львівського пива(не того шо 1715)Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	CImage (1).png 
Просмотров:	20 
Размер:	71.3 Кб 
ID:	4743

Член клуба
    Имя
    Кирилл
    Вес репутации
    134

Re: Потрібна запчастина 553132H000

Цитата Сообщение от wklef Посмотреть сообщение
    Екзіст каже 3 тижні. А за 3 тижні я вже в Болгарії буду грітись. І не дуже хочу тиди їхати на тому колхозі на якому катаю зараз.
    Только что посмотрел в экзисте:

Hyundai/Kia 55313-2H000 Втулка опоры амортизатора заднего 9 дн. 59,00грн.

Какие 3 недели? Если оно в Киев приезжает за 9 дней, то во Львов явно не 12 дней идет...

Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    117

Re: Потрібна запчастина 553132H000

То шось помінялось, бо перед тим було реально 3 тижні...

Ваши права