Показано с 1 по 1 из 1
    Пользователь
    Имя
    Укр Мен
    Вес репутации
    82

Сертифікти відповідності - чи правда, що автомобіль відповідає вимогам Закону?

Дослідимо Сертифікати відповідності від 04.04.2014р, UA.009.0019355-14 до автомобілів Hyundai Elantra MD). Точно такі є в мене до мого автомобіля із іншим номером і іншою датою, але ч/б копії і поганої якості.
    Продукція - автомобілі…
    Відповідає вимогам – 9 правил ЄЕК ООН №10-02 … із 27 обов'язкових (мною нарахованих), але про це нижче… .
    5 аркушів це:
    1аркуш - Сертифікат;
    2, 3. 4. аркуші - Додаток «А»=3аркуші із загальними характеристиками ДТЗ
    ·................... ........Двигуна
    · .................... ......Трансмісії;
    · .................... ......Підвіски рульового управління;
    · .................... ......Гальмівної системи;
    · .................... ......Шини і колеса;
    5аркуш -Додаток «Б» Перелік нормативних документів, на вимоги яких підтверджується відповідність…(повто рення 9 із першої сторінки)

Хочу відразу ж звернути увагу на те, що у сертифікатах відповідності у додатках «А» на трьох аркушах є про двигун, трансмісію, підвіски рульового управління, гальмівної системи, шини і колеса, сертифікація яких у цьому сертифікаті "чомусь" відсутня…Немає про це і додатках «Б»…

Сучасний автомобіль незалежно від його призначення і кон*структивних особливостей складається з 1-кузова, 2-двигуна,3- шасі, 4-електрообладнання і 5- додаткового обладнання.

Згідно до наказу №1526 від 29.12.204 р http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0085-13
    треба сертифікувати складові частини автомобіля, які підпадають під вищевказаний перелік :
    ...........частина 6 переліку. Засоби охоронного призначення
    якщо у авто є штатна охоронна система, іммобілайзер, сигналізація- це конкретні 6.5 і 6.6 із їх ДСТУ, хоча уся частина 6 стосується автомобіля, бо практично усі мають іммобілайзер, який відносться до противно угінних систем.
    ...так і написано : … «у тому числі для охорони автомобілів»…(6.5)
    9. Дорожні транспортні засоби, їх складові частини та приладдя - по цьому розділу переліку "чомусь" автомобіль сертифікований не повністю!!!!!!!!!
    · 9.1. Автомобілі пасажирські з кількістю місць до 8 без водія (категорії М1), їх кузови та шасі
    9.1.1. – нові; ….- це стосується кузова і шассі… 9штук ЄЕК ООН…
    · 9.6. Складові частини дорожніх транспортних засобів та приладдя (нові)
    9.6.1. Двигуни з іскровим запалюванням;
    9.6.2. Дизелі;
    9.6.3. Деталі циліндро-поршневої групи і газорозподільного механізму;
    9.6.4. Фільтри та фільтроелементи;
    9.6.5. Сидіння пасажирських автобусів;
    9.6.6. Паливні насоси високого тиску, форсунки, розпилювачі форсунок;
    9.6.7. Системи нейтралізації відпрацьованих газів -бензин;
    9.6.8. Системи нейтралізації відпрацьованих газів-дизель;
    9.6.9. Системи випуску відпрацьованих газів, у тому числі глушники;
    9.6.10. Тягово- і сідельно-зчіпне обладнання;
    9.6.11. Амортизатори підвісок транспортних засобів;
    9.6.12. Елементи підвіски і рульового приводу (рульові тяги, наконечники рульових тяг, штанги реактивні, важелі, підвіски, шарніри кульових важелів (кульові опори) та шарніри гумово-металеві (сайлентблоки);
    9.6.13. Колеса для пневматичних шин (сталеві та з легких сплавів);
    9.6.14. Елементи системи запалювання для двигунів з іскровим запалюванням (розподілювачі, свічки запалювання, котушки, комутатори транзисторні, мікропроцесори, контролери);
    9.6.15. Прилади зовнішні світлові, у тому числі світлоповертаючі пристрої для велосипедів;
    9.6.16. Скло для дорожніх транспортних засобів;
    9.6.17. Вузли та деталі гальмівних систем (гальмівні колодки, гальмівні накладки, диски, барабани, циліндри, шланги, камери, крани, клапани, головки з’єднувальні, штуцери контрольні);
    9.6.18. Шини пневматичні для легкових автомобілів та їх причепів;
    9.6.19. Шини пневматичні для автобусів, вантажних автомобілів, їх причепів та напівпричепів;
    9.6.20. Захист панцеровий спеціалізованих автомобілів.
    ….по суті у автомобіля є сертифікованими тільки 9 вузлів кузова та шасі…9.6.1-9.6.20
    Вимоги пп. 6.5, 6.6 і ч.9.6 переліку не виконані..."чомусь". ..може забули? ... а скільки це коштує??7

отримав таку відповідь .................... .............

................і хто зобов'язаний робити таку сертифікацію????

Купуючи автомобіль продавець надав мені інформацію, що автомобіль є повністю сертифікований і цим морочив мені голову майже рік.
    Майже рік я не мав цьому доказів, але лист №101 від 29.09.2014 року зловив таки шельму на брехні.

Рік брехні про те що магнітола, кондиціонер і усі комплектуючі автомобіля є сертифікованими пані директор зафіксувала на папері.
    Ч.15 ст.1 ЗУ «Про захист прав споживачів»
    недолік - будь-яка невідповідність продукції, а також
    інформації про продукцію, наданій
    продавцем);
    …чи не є це доказом існування недоліків???...нечес ної підприємницької діяльності…???
    .................... ...............
    коментувати не хочеться...
    може хтось із форуму вкаже, де я не правий...
    ____________________ ____________________ ______
    ...на черзі перевірка таможенної декларації.... маю підозри...
    ____________________ ____________________ _________
    на питання навіщо я усе це роблю я відповім наступне:
    мені 63 роки і краще я вже прожив...
    Хочу, щоб українців перестали дурити нащадки Ку Чмо і Хама...
    Це потрібно більше вам, молодим!
    Последний раз редактировалось УкрМен; 30.11.2014 в 10:40.