Результаты опроса: Чи поїхав би ти до Києва щоб задати питання про дороги?

Голосовавшие
7. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Поїхав би своїм авто, мене турбує питання доріг і я хочу боротись!

4 57.14%
  • Не поїхав, мене турбує питання доріг але я не хочу боротись!

2 28.57%
  • Не поїхав, мені підходять такі дороги

0 0%
  • Не поїхав бо як сказали по тєліку 95% доріг вже зремонтовані!

1 14.29%
  • Я працюю в Укравтодорі і вважаю що дороги ідеальні!

0 0%
Показано с 1 по 6 из 6
    Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    119

Exclamation Давайте зберемось і поїдем питати коли зроблять дороги!

Я розумію що сьогодні 1 квітня і всім весело, але дороги, точніше то що від них залишилось це ж взагалі не жарти. І факт того, що нічого не міняється, тільки гірше стає, якщо минулого року в аналогічний період часу скажімо дорога на Франківськ була ще більш - менш проїздна, то цього року просто караул. Інші напрямки так само.
    Мені здається, що оскільки нема ніяких активних дій збоку людей, то влада і не буде спішити шось міняти. Потім потихеньку полатають ямки на основних дорогах тай все замнеться як завжди...
    Для довідки скажу, кожен з нас заправляється і платить немалу суму за літр бензину. Так от, ситуація така - за місяць в Україні реалізовується близько 400 мільйонів літрів пального (бензин, дизель, газ). З кожного літра пального приблизно 2грн складає частина яка б мала іти на утримання доріг. Поясніть мені куди дівається близько 800 мільйонів гривень в МІСЯЦЬ? невже нема коштів шоб утримувати дороги в належному стані... шось мені не віриться...

Тому я створив тему для того щоб поговорити з ВАМИ, водіями, які їздять щодня по Львову, по області і по Україні взагалі, чи розумним би було нам всім зібратись великою кількістю автомобілів і поїхати до Києва в міністерство. Поїхати і задати питання - коли будуть дороги і куди кокретно діваються ці сотні мільйонів доларів щомісяця.
    Як ви думаєте?

Ну і так для розуміння, таке скоро буде майже на всіх дорогах, якшо не почати шось міняти:
    <span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: 'Lucida Grande', 'Trebuchet MS', Helvetica, Arial, sans-serif; line-height: 18.1875px; background-color: rgb(236, 236, 236);">
    Последний раз редактировалось Pro100User; 02.04.2013 в 10:28.

Moderator
    Имя
    Vladimir
    Записей в БЖ
    5
    Вес репутации
    133
    wklef, Доброе утро. Сегодня 2 Квітня
    Internet Explorer - это такая программа, с помощью которой можно зайти на сайт mozilla.com и скачать себе браузер...

Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    119
    Цитата Сообщение от Flash Посмотреть сообщение
    wklef, Доброе утро. Сегодня 2 Квітня
    Пардонте,репост з відси http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=35493

---------- Post added at 09:53 ---------- Previous post was at 09:47 ----------

В реалі покищо дійшли до того ,що будемо у Львові робити акцію під своєю адміністрацією. Пропоную Вам Київлянам збиратися під стінами своєї адміністрації. Дата та координація буде обумовлена найблищим часом.

Також хто не з Проживає на цьому форумі а є з іншого міста,спробуйте організувати щось в себе.

І знайте, якщо ми будемо сидіти і мовчати як ті "кравасісі" сидять і крадуть гроші, то будемо і далі жити в тому Гондурасі так шей без доріг...

Administrator
    Имя
    Юрий
    Записей в БЖ
    59
    Вес репутации
    144
    Видео недоступно.
    Но что-то делать надо. Надо периодически показывать властям, что мы еще не повыздыхали!. Сегодня вон под ВР собирались киевляне по поводу выборов мэра. Я не попал, но хотел. И думаю так многие. По итогу там собралось аж 15 тыс. народу. Пока наш пипл будет сидеть дома (как я) и думать что митинговать выйдет кто-то другой, толку не будет.
    А с другой стороны, у людей работа, карьера... митинговать некогда и нет настроения. Замкнутый круг.

---------- Post added at 11:32 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

Замкнутый круг, который объясняется одной простой поговоркой - "Каждый народ, заслуживает ту власть, которую имеет"

Лучший писатель
    Имя
    Sergiy
    Записей в БЖ
    22
    Вес репутации
    141
    Цитата Сообщение от Pro100User Посмотреть сообщение
    Видео недоступно.
    в первоисточнике можно смотреть:
    Цитата Сообщение от wklef Посмотреть сообщение
    Пардонте,репост з відси http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=6&t=35493
    VOX EMISSA VOLAT; LITERA SCRIPTA MANET

Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    119
    А с другой стороны, у людей работа, карьера... митинговать некогда и нет настроения. Замкнутый круг.
    Та тут не говориться шоб сидіти там ночами,поки що,говоримо щоб десь на годину дві підїхати в обласні ради і так далі. Грубо кажучи трохи шугнути. Я думаю,що один 1-2 години в якийсь перед тим обговорений день можна виділити... Начальство тож лиди і тож їздять машинами
    Замкнутый круг, который объясняется одной простой поговоркой - "Каждый народ, заслуживает ту власть, которую имеет"
    Я тобі скажу це не є влада яку я обирав,так шо тут не треба говорити шо ми заслуговуєм на те що маєм. В тій Зраді сидить зараз бульшість нащадків з СССР, може як виздихають буде легше.

З другої сторони якшо народ не буде боротись, то той народ справді того заслуговує. Навіт Т.Г. Шевченко писав "Вставайте,кайда ни порвіте..."

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

Видео недоступно.
    Пардонте,не зовсім напевно розібрався як вставляти.