Показано с 1 по 6 из 6
    Лучший писатель
    Имя
    Sergiy
    Записей в БЖ
    22
    Вес репутации
    141

Unhappy Погиб Че Гевара

Думаю, многие знали Сергея Черкашина (он же Че Гевара).
    Сегодня ночью он трагически погиб во время гонок. На Бориспольке...
    Очень жаль супругу и родственников и его, и погибшего пассажира.

http://www.turbo-garage.com.ua/garag...ad.php?3,61786
    http://tvi.ua/u_nelegalnih_avtopereg...zvitku_ukraini

Administrator
    Имя
    Юрий
    Записей в БЖ
    59
    Вес репутации
    144
    Земля пухом.

Как все было:
    Вчора пізно ввечері у Києві внаслідок ДТП загинув Сергій Чекашкін, директор департаменту фінансової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Крім нього, загинули ще дві людини. Трагедія стала наслідком нелегальних автоперегонів.
    Як повідомляють очевидці на форумі moto.kiev.ua, автоперегони організували на вулиці Бажана у Києві, відразу за Південним мостом: "Організатори виходили у жилетках з паличками, схожими на даішні, і зупиняли весь потік машин на вул. Бажана. І ганялися по 5-7 заїздів, пропустили машин 50 і знову перекривали. Пробка була дуже велика..."
    Близько першої години ночі нарешті з`явилися автомобілі ДАІ, і організатори перегонів були змушені перебратися далі, на бориспільську трасу. Наразі відомо, що разом з Чекашкіним в автомобілі Dodge Viper SRT10 був ще пасажир, який знімав перегони на відео. Вони обоє загинули, коли змагаючись із Ferrari, уже поруч з фінішем Dodge Viper вдарився об відбійник і кілька разів перевернувся.
    Коли на місце ДТП уже прибули медики сталося ще одне нещастя. На повній швидкості у карету швидкої допомоги врізався мотоцикліст, який загинув на місці.
    38-річний Сергій Чекашкін очолював департамент фінансової політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Він також входив до Наглядових рад Ощадбанку і Державної іпотечної установи. До осені 2010 року був заступником голови Державної податкової служби України, де курував, зокрема, питання відшкодування ПДВ.
    До особистого автопарку чиновника, який був активним учасником і організатором вуличних перегонів, окрім Dodge Viper SRT10 (близько $160 тис.) , на якому він розбився, входили ще кілька спортивних авто (Ford Mustang GT, Ford Mustang, Jeep Grand Cherokee SRT8 Hennesy, Nissan GT-R), а також кілька спортивних мотоциклів.

Moderator
    Имя
    Валера
    Записей в БЖ
    5
    Вес репутации
    144
    siroshka, извини мою твердолобость, но, пожалуйста, объясни мне убогому - за что его жалеть?
    Я же изложу свою позицию. Я не вижу смысла его жалеть не за то, что он более успешен чем я. Да-да, хоть это и успех, скорее всего не совсем честный(это я про его автопарк). Можете не верить, но не завидую. Или я должен жалеть, что из-за желания погонять(видимо, насмотревшись всяких форсажей), эти товарищи перекрывали дорогу и заставляли других честных и не очень граждан стоять на Бажана в ожидании? Одно хорошо - никого с собой из случайных не увёл.

В любом случае, погибли люди. Земля пухом.
    Нас никто не любит, если не считать Уголовного розыска, который тоже нас не любит (с)

Редактор
    Имя
    Алексей
    Вес репутации
    136
    Да по человечески как начал читать стало жалко человека, когда заканчивал читать жалость отступала.
    Все мы гости на этой планете, кто знает кому сколько отведено здесь.
    Пасажира жалко, Семьи жалко которые без отцов остались.

Moderator
    Имя
    Валера
    Записей в БЖ
    5
    Вес репутации
    144
    Цитата Сообщение от ГАИ Посмотреть сообщение
    Пасажира жалко,
    Нет, Лёш, мне не жалко и пассажира - знал куда садился.
    Цитата Сообщение от ГАИ Посмотреть сообщение
    Семьи жалко которые без отцов остались.
    Это да.
    Нас никто не любит, если не считать Уголовного розыска, который тоже нас не любит (с)

Лучший писатель
    Имя
    Sergiy
    Записей в БЖ
    22
    Вес репутации
    141
    Цитата Сообщение от valerich Посмотреть сообщение
    siroshka, извини мою твердолобость, но, пожалуйста, объясни мне убогому - за что его жалеть?
    Валерич, жалеть / не жалеть - дело каждого личное.
    Скажу за себя. Я исповедую принципы, основывающиеся на том, что сейчас погибшим уже глубоко фиолетово, кто и что о них скажет.
    И своё сожаление я выражал не гонщикам, а семьям, которые сейчас занимаются организацией похорон. Для них эти ребята были мужьями, сыновьями, братьями, возможно отцами.