Показано с 1 по 9 из 9
    Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    111

Не заводиться,чому? ...ть(((

Ситуацію така:
    Сьогодні після заміни масла і охолоджувальної рідини,я вирішив поміняти бензиновий фільтр(ще планував то зробити то на ТО 37,а зробив на 45)
    Послідовність робіть:
    1)зняв сдіння;
    2)відкрутив кришку,яка закриває лючок;
    3)Відєднав фішку,яка живить бензонасос;
    4)завів самоход,і почекав поки вона не заглохне(так писало в книжці по ремонту);
    5)ясна річ трохи погрався поки то все розібрав і витянув фільтр(за паро днів приложу фото-звіт);
    6)Прочистив сіточки і зібрав то все назад.
    Результат:
    Самоход не заводитья
    З того що провірив:
    1)Насос качає(пробував відлючати і шланг біля бензобаку і на топлевній рампі),короче бензин до форсунок поступає;
    2)Маслав стартером довго і нуднорезультату ноль
    3)Відкрутив свічку,врезультаті побачив,що вона суха(тобто якщо я правильно зрозумів бензин в камеру згорання не поступає)

Питання:
    1)Чому не заводиться самоход(Капітан ачевіднасть мля);
    2)Який має бути тиск в системі подачі топлива(мається наувазі на око,бо манометра немаю,щоб поміряти);
    3)Чи має вимикатися насос з відличеним шлангом подачі топлива.

якщо когось збентежить, що я можливо вжив нецинзурну лексику в пості,то вибачайте,я про100 сьогодні з 9тої ранку в гаражі,програвся з тим самоходом,а вона мені відплатила дуже невдячно,про100 взяла і не завелась. Ну і я вже допиваю 2-гу літру пива за 45 хв

Дякую за увагу,підкажіть будь-ласка ,що робити?(бо в мене вже думка була кинути в той бак сірник)

Пользователь
    Имя
    Дмитрий
    Вес репутации
    122
    включай зажигание, пожди пока насос отработает, выключай. И так раз несколько.

Потом заведется.
    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без клавиатуры...
    (но так будет не всегда)

Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    111
    Dimitry,я це вчора робив незнаюскільи разів,нічого з того.Саме цікавіше з того, що коли включаєш запалення насос працює виключаєть,виключаєш запалення і знову включаєш насос не спрацьоовує.топто наскільки я зрозмів тиску в рампі йому хватає.

Пользователь
    Имя
    Tracert
    Вес репутации
    132
    ну а например что-то не связанное с бензонасосом...
    может предохранители трогал, сигналка у тебя какую цепь рвет насос или зажигание(как вариант снять поставить с охраны), клему с акума снять не надолго.... хз
    мнение автора может не совпадать с его точкой зрения...

Редактор
    Имя
    Алексей
    Вес репутации
    128
    Сырник в бак кидать не нужно )))
    Вариант с сигналкой самый правильный как по мне, ну возможно конечно пробка воздушная в топливной, иожет перед форсунками снять (если возможно) шлангочку с топливной, слить некое кол-ва бенза бензанасосом (вкл выкл зажигание). За одно убедитесь в его исправности.
    ещё как вариант по косячному поставлен новый фильтр, хотя по другому его я не представляю как можно поставить. Сколько в баке бензина? ГБО установлено?

Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    111
    Кароче народ я лашара
    приїхав сьогодні в гараж .Взяв в руки старий фільтр і побачи в в місті де зєднується бензонасос і фільтр резинку. Швидко "побіг хвостик догори" знімати бензонасос,розбирати той весь конструктор і побачивши,що на новому фільтрі тої резинки немає,ще більше обрадувався,поставив її намісце,скрутив то все.Включив запалення,і воно всьо закрутілось заработало,кароч самоход завівся.
    Отого напевно навіть пяний можу міняти топливний фільтр в єлантрі

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

тему можна закривати

Administrator
    Имя
    Юрий
    Записей в БЖ
    59
    Вес репутации
    136
    Ото не надо пороть горячку. Надо оставить машинку до завтра и на свежую голову посмотреть что не так собрал. Обычно проблема прячется там где ковырялся накануне.

Приятной эксплуатации.

Пользователь
    Имя
    Сергей
    Вес репутации
    124
    Цитата Сообщение от Pro100User Посмотреть сообщение
    Ото не надо пороть горячку
    И желательно перед заменой почитать подобные темы, там есть много полезной инфы, в данном случаи присутствую даже такие строки:
    Цитата Сообщение от AVIATOR Посмотреть сообщение
    После замены все собираем в обратном порядке, и не забываем со старого фильтра достать все уплотнительные кольца и установить на новый.

Пользователь
    Имя
    Віктор
    Вес репутации
    111
    Цитата Сообщение от AVIATOR Посмотреть сообщение
    И желательно перед заменой почитать подобные темы, там есть много полезной инфы, в данном случаи присутствую даже такие строки:
    ну блін вроді кагби читав,читав і недочитав
    ну нічого надругий раз небуду пороти гарячку

Ваши права