RSS лента

siroshka

Кубок ФІФА своїми руками ;)

Оценить эту запись
Почалось все з того, що колега запросив мене з малятами відвідати гру футбольної команди нашої компанії, яка приймала участь у турнірі якоїсь хітромудрої футзальної ліги. Оскільки гра проходила на вихідних, я з задоволенням прийняв це запрошення і наступної неділі разом з усім своїм сімейством я поїхав подивитись, як наші програмери захищають честь мундиру

І те, що не було для мене новиною, для моїх чемпіонів стало справжнім інформаційним бумом. Вражень повні штанята, в очах палають вогники захоплення, всі розмови про футбол, а всі прохання, яких раніше були сотні, перетворилися в одну: "Коли знову футбол? Ми хочемо ще!"

Дітвора моя вихована, з порожніми руками ходити на матчі не гарно. А що потрібно для футболу? Звісно - Кубок! Мало того, не просто кубок, а золотий кубок!Наваяти точну копію було би непросто, особливо, враховуючи вік мого дизайнера - 8 років. Данило взявся за проектування. Були різні варіанти: з паперу, пінопласту, всього, що попадає під руки. Але що б я був за татко, якби не допоміг своїм дітям реалізувати такий цікавий задум

Нарешті його план був готовий. Моя місія полягала лише у допомозі знайти необхідні запчастини

Реалізувати все вирішили з того, що маємо під рукою:
- баночка з-під вологих серветок
- залишок метало-пластикової труби (нещодавно навчився паяти труби - на чорний день згодиться)
- кришечка з-під оріфлеймівського крему (здається мед з молоком)

Щоб з'єднати усю конструкцію був обраний довгий гвинт з гайкою та двома шайбами.

Без ручок кубок нагадував звичайнісінький келих, тому з мідної пластини були вигнуті 2 ручки. Для їх кріплення стали у нагоді 4 гвинтика та гайки з дитячого металевого конструктору. Щоправда гвинти не такі, як у моєму радянському дитинстві, вони скоріш такі, якими Валєріч з Володькою кришки системного блоку прикручують.

Ось вони, непотрібні речі, з яких можна щось "виліпити":У зібраному вигляді виходив такий дивакуватий "фужер"Здавалося б, на цьому можна завершити, але ж в оригіналі всі кубки мають бути золотими, або хоча б принаймні виглядати як золото. Задля досягнення цієї мети довелося придбати у Практикері ось таку модну аерозольну фарбу, виробник якої обіцяв досягнення такого ж ефекту, як кришечка:Знову розібравши майбутню нагороду, пофарбували окремі деталі. Спочатку ефект був вражаючий - деталі виблискували на сонці, наче справжня китайська хромо-позолота. Утім за дому дещо поемніли. Довелося фарбувати декілька разів (а якби відразу прочитав УСЮ інструкцію, знав би, що так і треба )Коли окремі деталі висохли, ми разом зібрали усе докупи і вже готовий кубок пофарбували остаточним шаром. Ось, що в нас з Даніком вийшло:Звичайно, воно трохи не схоже на ту бляшанку, котрою так полюбляють трусити перед багатотисячними натовпами вболівальників переможці футбольних чемпіонатів. Але для нас з дітьми ця поробка не менш цінна, ніж для Рональдів, Зіданів, Мессів позолочені футбольні лапті. Я отримав величезне задоволення від роботи з дітьми, дуже сподіваюся, що у майбутньому вони з теплотою згадуватимуть цей досвід.

Ось так з непотрібу вийшло щось блискуче Шкода буде його віддавати, але це водночас робить цей приз колегам ще ціннішим, адже цим самим моя дитина дарує краплинку свого щирого захоплення.

Комментарии

 1. Аватар для valerich
  Серёга, молодцы.
 2. Аватар для Flash
  Красавци! Я уважаю такого типа самодеятельность. Это развивает фантазию и находчивость. Для детей - это высшее удовольствие.
 3. Аватар для Pro100User
  Отлично.
 4. Аватар для Tracert
  сделали бы с алебастра копию оригинала. или с пластилина накрайняк

  зы. я даже рисовать не умею :(
 5. Аватар для siroshka
  Цитата Сообщение от Tracert
  сделали бы с алебастра копию оригинала. или с пластилина накрайняк
  Вначале я и думал сфорганить чего-нить из папье-маше, но, беда в том, что оригинала нет :(