• Як треба купляти запчастини

  Кожен з нас купляючи не новий автомобіль стикається з проблемою придбання якісних запчастин для свого залізного коня. А так як ми давно живемо не в часи совкового дефіциту, то стикаємося з проблемою якості — проблемою вибору недорогого але якісного виробника. В такій ситуації у кожного виникає бажання витратити небагато коштів, але при цьому не стикнутися з тим що придбана деталь вийде з ладу раніше запланованого терміну. Саме така проблема виникла і в мене одразу після придбання 4-річного Hyundai i30.

  Самий найпростіший варіант, яким я спочатку користувався, це замовляти запчастини у офіційного постачальника Hyundai. Це надійно, але не дуже дешево. До того ж, у Львові, де я мешкаю, вибір офіційних станцій обслуговування Hyundai невеликий, строки доставки інколи розтягуються на 2-3 тижні, а графік роботи відділу видачі замовлень та відсутність доставки зовсім не лишають бажання щось в них купувати. Та і знаходяться вони не дуже близько від мого щоденного маршруту пересування. Але це не головне.

  Головне що я помітив — це те що фірмові коробки синього коліру Hyundai Genuine Parts містять запчастини інших виробників. Я — недосвідчений автовласник, сподівався, що оригінальні запчастини повинні мати фірмову "лейбу" виробника автомобіля. В нашому випадку Hyundai. Але ні, на запчастинах було написано все що завгодно окрім знайомого логотипа. На коробці він, звісно був присутній, але сама "залізяка" з цієї коробки його не мала.  Це засмутило, але вірити в те що шанований виробник дурить споживача не хотілося. Після тривалого вивчення інформації з різних відкритих джерел, було з'ясовано, что ніхто нікого не дурить. Просто наш південнокорейський автогігант користується послугами Mobis, підрозділу, який не виробляє запчастини для Hyundai, а лише відбирає найякістніші серед загальної кількості зразків. А відібрані запчастини вкладає у свою коробку і постачає на збиральний конвеер Hyundai та на продаж у роздріб. Ось чому в фірмовій синій коробці Hyundai Parts знаходяться рульові тяги фірми CTR, або гальмівні колодки Hi-Q. Тобто, те що якийсь з брендів автозапчастин потрапив у фірмову коробку Hyundai Parts, свідчить про те що якість цих запчастин відповідно висока. Але за цей відбір споживачу пропонують сплатити дещо більшу суму.

  Ті ж самі запчастини, якщо придбати їх без фірмової коробки Hyundai Genuine Parts, можуть коштувати значно дешевше. Але при цьому ви самі маєте орієнтуватися в тому що ви купляєте, а це досить складна задача. Так яка нові назви в списку пропонованих брендів запчастин поповнюються кожного місяця і орієнтуватися де новий якісний бренд, а де одноразова партія вироблена невідомо з чого і ким, дуже складно. Більшість неякісної продукції відсіюється якщо викреслити позиції з найменьшою ціною. Отже, варто обирати запчастини починаючи з середніх цін і вгору. Все інше лише на довірі оглядам, описам і власному досвіду.

  Все викладене вище можна застосувати і у випадку коли ви обираєте для свого авто моторні масла. Тільки з однією відмінністю — навіть відомі бренди середнього і вищого цінового рівня можуть бути підробкою. Але це вже інша тема і вона варта окремої статті.

  Головне — не варто економити на власному автомобілі! І він буде слугувати вам вірою і правдою багато років.
 • Реклама

 • Последняя активность

  Exist

  Компания EXIST.UA – сервисный партнер автоклуба Hyundai Elantra, i30 club

  Автор: Exist

  Контакты: адреса офисов продаж EXIST.UA Компания EXIST.UA – лояльный партнер автоклуба Hyundai Elantra, i30 club. Контакты: Адреса офисов продаж EXIST.UA Наши преимущества: • Доверие. Заказ товара стоимостью до 15 000 гривен производится без предоплаты. • Бесплатная доставка...

  Последнее сообщение от: Exist Вчера, 14:09 К последнему сообщению
  Pro100User

  Летом моя Элантра заводится со второго раза

  Автор: Pro100User

  Летом и пр. времена года когда температура окружающего воздуха выше +10(примерно) машина заводится со второго раза. Первый раз крутим (пофиг сколько - 1,2,3 секунд) хватает и работает как на двух горшках. Тут же выключаем и снова заводим - с пол тыка заводится. Данный эффек появляется тольо в...

  Последнее сообщение от: Chak Вчера, 23:48 К последнему сообщению
  sergeo

  Сильная вибрация двигателя Elantra HD

  Автор: sergeo

  Всем привет! Elantra 1.6 автомат 2008г. Такая ситуация: с пол года назад обратил внимание на вибрацию кузова, прогретой машины, на холостом ходу, так же ощущалась вибрация в ручке АКП и руле. Проблему лечил заменой свечей, промывкой форсунок и заменой масла с фильтрами. Вибрация почти ушла....

  Последнее сообщение от: Pro100User Вчера, 11:54 К последнему сообщению